Вітаємо з Днем Державного Прапора України PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 23 серпня 2016, 14:42

прапорДень Державного прапора - це свято всіх поколінь українців. Під рідним стягом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.
З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили багато. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбуття.
Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
То ж нехай синьо-жовтий стяг й надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Вірмо у те, що кожне з наших сердець, наповнене почуттями гордості за рідний край, любові до Батьківщини, поваги до держави та її символів.
Мільйони українців підтримують воїнів, які зі зброєю вруках і з вірою у серці під жовто-блакитним стягом відстоюють незалежність України.
Народний Рух України