Вітаємо з Днем Знань! PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 01 вересня 2016, 12:42

1 вересняЛюбі школярі та студенти, шановні батьки, дорогі вчителі та викладачі!
Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам до своєї другої домівки - у школи та виші, а також з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.
В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Ми впевнені, що зерна науки зростуть у Ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Найщиріші слова подяки висловлюємо вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Бажаємо усім школярам та студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, знайти взаєморозуміння з вчителями, викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай світлим, радісним та плідним буде кожен Ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні. Переконані, Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті на благо нашої України.
Щасти Вам!