Влада Львова пообіцяла вирішити проблему, яку порушили активісти «Варти Руху» PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Середа, 30 березня 2016, 10:31

syhiv-svitlo12У січні активіти ГО «Варта Руху» порушили проблему повної відсутності вуличного освітлення найбільшого пішохідного проспекту у Сихівському районі м. Львова, що на вул. О. Довженка. З метою вирішення цієї проблеми вони організували збір підписів мешканців зазначеного мікрорайону під колективним зверненням до міського голови з проханням виділити фінансові ресурси для її вирішення.
«Нещодавно ми отримали листа з департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, в якому зазначено, що міська рада включила цю пішохідну зону до переліку об’єктів з влаштування та реконструкції мереж зовнішнього освітлення в проекті бюджету розвитку на 2016-й рік.
У бюджет розвитку міста Львова (затверджений ухвалою Львівської міської ради № 169 від 11.02.2016 року "Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова") передбачено 4млн. грн на проведення робіт з реконструкції мереж зовнішнього освітлення, однак зі змісту прийнятої міською радою ухвали неясно, чи буде профінансовано за рахунок виділених коштів освітлення саме цієї пішохідної зони.
Оскільки в отриманому листі вказано, що проведення робіт з освітлення вул. О. Довженка заплановано виконати до 15 жовтня цього року, ми скеруємо відповідні запити до розпорядників виділених на ці потреби коштів та забезпечимо публічне висвітлення як прийнятих владою рішень, так і громадський контроль ефективності використання цих коштів» - йдеться у повідомленні «Варти Руху».