Володимир Шовкошитний у Львові презентуваав свою книгу PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 15 квітня 2016, 10:14

knyjhka1Заступник голови Народного Руху України, письменник Володимир Шовкошитний провів у Львові дві презентації своєї книги «Я бачив», що присвячена аварії на Чорнобильській АЕС.
В головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася творча зустріч із Володимиром Шовкошитним “Чорнобиль: причини, наслідки, перспективи – 30 років після трагедії”, а також презентація книжки “Я бачив”.

knyjhka7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

knyjhka2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

knyjhka3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

knyjhka4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга зустріч з читачами відбулася у книгарні «Книжковий дворик». Під час презентацій Володимир Шовкошитний, який працював начальником зміни хімічного цеху Чорнобильської АЕС, а потім керівником ґрупи ліквідації наслідків аварії розповів, що основною причиною аварії стали конструктивні недоліки радянського реактора. Це призвело до катастрофічних наслідків. Як розповів Володимир Шовкошитний, в світі було лише дві аварії по шкалі 7 балів – в Чорнобилі та Фукусімі.
На зустрічах були присутні активісти та керівники Львівської Крайової організації Народного Руху України, зокрема Голова Крайової організації Андрій Корнат та голова Львівської міської організації Ігор Мартинюк.

knyjhka5knyjhka6

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 квітня 2016, 14:44