Як працюють депутати Львівської обласної ради від Народного Руху PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 22 жовтня 2016, 19:41

frakciya1Склад фракції:

Богдан ГАГАЛЮК – голова фракції, голова комісії голова комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики
Ігор КОВАЛЬЧУК - заступник голови комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту:
Ольга ГРИЦИК - секретар комісії з питань освіти і науки:
Петро МАРУНЧАК - секретар комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном:
Олег АНДРУСИШИН - комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку

П’ять принципів роботи фракції НРУ у Львівській обласній раді, як виразника інтересів партії
 Пропагування цінностей НРУ через заяви, звернення, виступи, індивідуальна робота з виборцями, ініціювання рішень обласної ради;
 Максимальна відкритість та прозорість у роботі;
 Вибудовування вертикальних зав’язків у вирішенні проблем громад:
Область – район – село, селище, місто;
 Підвищення впливу партійних організацій на місцях, їх розбудови через програмні механізми реалізації місцевих ініціатив на обласному рівні;
 Впровадження нових ідей, інноваційних підходів у вирішенні гуманітарних, безпекових, економічних, екологічних викликів, які стоять перед громадою області.

Робота фракції у сесіях ЛОР
 Заява ЛОР «Про звернення до Верховної Ради України щодо сучасної мовної ситуації в державі»
 Звернення до Президента України, Генеральної прокуратури України щодо політичних переслідувань громадських активістів на Вінничині.
 Звернення до Президента України,Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо подій, які мали місце 6 – 8 грудня 2014 року в місті Вінниці
 Звернення до Громадської ради при Міністерстві оборони України, заступника Генерального прокурора України - головного військового прокурора України Анатолія Матіоса та Кабінету Міністрів України щодо закупівлі російських шин
 Звернення до Верховної Ради України і Національного банку України щодо критичної ситуації, яка склалася із захистом інтересів фізичних та юридичних осіб, вкладників, клієнтів банківських установ у зв’язку із масовим банкрутством українських банків
 Заява фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді щодо ситуації, що склалася з курсом гривні.
 Рішення Львівської обласної ради про визнання роботи начальника Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Р. Галаза незадовільною та скерування його до Міністерства внутрішніх справ України.
 Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо видатків на професійно-технічну освіту у 2016 році
 Звернення до Кабінету Міністрів України Щодо порядку надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій
 Звернення до Федерації профспілок України, Об’єднання профспілок Львівщини, голови Львівської обласної державної адміністрації та міського голови міста Львова щодо ситуації, яка склалася з використанням палацу у Львові Палацу ігрових видів спорту «Україна»
 Звернення до міського голови міста Дрогобича щодо забезпечення повної та своєчасної виплати заробітної плати працівникам освіти
 Звернення до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, ž Міністерства фінансів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо виділення 50 млн грн. на заходи з енергозбереження
 Заява фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді (Львівської обласної ради) у зв’язку з ухваленням сенатом і Сеймом Республіки Польща постанов від 7 та 22 липня 2016 року щодо визнання Волинської трагедії "геноцидом польського народу" та встановлення 11 липня Національним днем пам’яті.
 ЗАЯВА голів фракцій Львівської обласної ради щодо недопустимості з 1 липня 2016 року підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення
 Звернення до Кабінету Міністрів України, Антимонопольному комітету України, Генеральній прокуратурі України, Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки щодо тарифів на електроенергію

Направлено більше 20 запитів
Для прикладу
П. Марунчакаадресований прокурору Львівської області щодо ситуації з викупом заводу «Полярон» від 12 січня 2016 року.
І. Ковальчука – адресований т. в. о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Д. Загарії, міському голові м. Львова А. Садовому – щодо роботи пабу "RedNightCiti" та супермаркету "Наш" по вул. Сихівській, 12а у м. Львові.
О. Грицик – адресований в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Є. Кравцову, в. о. начальника Регіональної філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" І. Грунику – щодо відновлення прямого залізничного сполучення Львів – Чернігів.
Б. Гагалюка - депутатський запит адресований голові Львівської обласної державної адміністрації О. Синютці – щодо пришвидшення тендерних процедур з визначення підрядника на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської центральної районної лікарні по вул. Дністровій у м. Старий Самбір».
П. Марунчака– адресований т. в. о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Д. Загарії, міському голові м. Львова А. Садовому – щодо недотримання у Львові заборони продажу алкоголю в нічний час.
П. Марунчака– адресований начальникові Головного територіального управління юстиції у Львівській області Я. Жукровському, начальникові Управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області М. Дзюдзю – щодо відновлення в Миколаївському районі діяльності Держівської виправної колонії № 110 Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області.
П. Марунчака – адресований голові Львівської обласної ради О. Ганущину – щодо виділення коштів на придбання рентген-апарата для Миколаївської комунальної центральної районної лікарні.

Прийом громадян
Постійно відбувається першу середу місяця прийом громадян фракцією НРУ у Львівській обласній раді
Протягом цього періоду було прийнято більше 450 осіб
Основним питанням на прийому було надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Львівської області
Прийнято рішення перенести прийом громадян в закріплених за депутатами районах області

Участь у розробці обласних програм
 Комплексна програма надання медичної допомоги мешканцям Львівської області – 128 млн.грн.
 Програма розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки – 86 млн.грн.
 Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки – 27 млн.грн.
 Програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області – 11 млн.грн.
 Обласна програма "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки – 1,1 млн.грн.
 Обласна цільова програма "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки – 16 млн.грн.
 Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки – 54 млн.грн.
 Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області - 4 млн. грн.,зокрема передбачає погашення відсотків за кредитами для малого і середнього бізнесу на конкурсних засадах.
 Програма енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки - 16,5 млн.грн.
 Програма енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини – 10 млн.грн., зокреа передбачає впровадження системи енергоаудиту та на конкурсних засадах, з залученням позабюджетних коштів, перехід на альтернативні та енергозберігаючі джерела надання послуг з теплопостачання на обєктах комунальної форми власності.
 Програма газифікації населених пунктів Львівської області на 2016-2018 роки – 3,2 млн.грн.
 Програма "Питна вода" на 2012-2020 роки у Львівській області – 11, 2 млн.грн.
 Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки – 11 млн.грн.


ЗАГАЛОМ 13 ПРОГРАМ

Допомога в залученні фінансових ресурсів в розвиток територій за зверненнями районних організацій НРУ
Державний фонд регіонального розвитку:
13 об'єктів
27млн. 534 тис. грн.
Приклад:
 Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської школи I-II ст.. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району
 Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської ЦРЛ по вул. Дністрова в м. Старий Самбір
 Реконструкція внутрішніх мереж опалення районної лікарні в м.Буськ Буського району,
 Будівництво «Акушерський корпус на 30 ліжок в м.Миколаєві», Будівництво школи в с. Наварія Пустомитівського району,
 Добудова школи та реконструкція системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій с. Сторона Дрогобицького району

Обласний бюджет розвитку:
10 об’єктів
10 млн. 200 тис. грн.
Приклад:
 Реконструкція дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» с. Сасів Золочівського району Львівської області
 Реконструкція водопроводу на вул. В. Великого в м. Бориславі
 Реконструкція ДНЗ в с. Нагуєвичі Дрогобицького району
 Реконструкція будівлі народного дому в с. Надиби Старосамбірського району Львівської області

Обласний конкурс мікропроектів:
Подано 243 проекти
15 адміністративно - територіальних одиниць
Отримали фінансування
132 проекти
На загальну суму понад
10 млн. грн.

 Ремонт доріг у Буському, Сколівскому, Старосамбірському, Дрогобицькому, Сокальському районах на суму понад 7 млн. грн.
Використання коштів екологічного фонду на закупівлю машин для збору сміття у Сокальському та Старосамбірському районах та проведення природоохоронних заходів.

Над чим працює фракція в поточному періоді;

Внесення змін у програму мікропроектів (в частині прозорості проведення конкурсу, неупередженості та справедливості оцінювання, запровадження механізму апеляції,)

Участь в корегуванні перспективного плану утворення спроможних територіальних громад

Лобіювання пришвидшення виділення коштів на об’єкти, що фінансуються з обласного бюджет розвитку

Лобіювання в призначенні на керівні посади в органи влади рухівців.