За участю Андрія Корната відбувся Провід Сколівської організації Руху PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 18 березня 2016, 21:42

skoleprovid117 березня у Сколівському районі відбулися заходи із вшанування пам'яті Cічових Cтрільців, які загинули на Верецькому перевалі, де велелюдно віддали землі, перепоховавши, тіла січовиків Карпатської України. «Представники Руху Львівщини і Закарпаття мали можливість бути в цей момент разом і говорити про події, які пов’язують нас із створенням Карпатської України. По завершенні заходу ми мали можливість зустрітися у вузькому колі представників Народного Руху району» - розповів голова Львівської Крайової організації Руху Андрій Корнат.
У Народному домі «Бескиди» був проведений Провід Сколівської організації, у якому взяли участь Андрій Корнат, уповноважений з питань депутатської діяльності, голова Пустомитівської РО Андрій Добрянський. Були присутні також депутати різних рівнів рад, зокрема депутат обласної ради Олег Андрусишин і голова РО НРУ, депутат Верхньосиновиднінської селищної ради Володимир Кавка.
«Ми мали можливість обговорити низку питань, зокрема аналіз виборів у Сколівському районі. Вражають результати місцевих виборів цієї організації: 1 депутат обласної ради, 2 депутати районної ради, 2 депутати міської ради, депутати селищної ради та низки сільських рад. І це враховуючи той факт, що організація відродилася за 2 місяці до виборів. Розглянули питання пов’язані з підсиленням районної організації, не оминули і питання ії розвитку. Напрацювали низку завдань, зокрема створення осередків, в населених пунктах де більше 1000 мешканців, посилення осередків людьми, які мають досвід політичної роботи у місцевих радах з числа депутатів,які були самовисуванцями, а також долучення у лави Руху і посилення місцевих осередків за рахунок кандидатів від Руху, які балотувалися на місцевих виборах" – розповів Андрій Корнат. 

«До червня було поставлено завдання створити у 20 населених пунктах осередки і думаю, що районна організація цим впорається. Окрім цього було обговорено план роботи на рік, головні заходи, які будуть відбуватися у 2016-у році, зокрема вшанування Січових Стрільців на горі Маківка. Також ми акцентували на роботі з молоддю - людьми, які б мали прийти у Молодий Рух, адже молодь є тою категорією, яка володіє творчим запалом та ідейністю» - підсумував Андрій Корнат.
Активістів привітав також голова районної ради Микола Романишин, якого Рух підтримав на вибрах на цю посаду. Свого часу Микола Романишин брав участь у творенні Руху на Львівщині. Він наголосив, що жодна партія за років не змогла опанувати позицій,які посідав у районі Рух, бо ця партія базується на засадах національних цінностей та ідентичності.
На завершення Андрій Корнат запросив усіх на заходи, які відбуватимуться з нагоди 125-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця, і 160-ліття від народження Івана Франка.

skoleprovid2skoleprovid3skoleprovid4

Останнє оновлення на Понеділок, 21 березня 2016, 18:12