Золочівська районна рада вимагає від депутатки-журналістки вибачитися за статтю в газеті PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 26 березня 2016, 21:45

zolradaЗолочівська районна рада Львівської області ухвалила рішення, яким підтримала заяву депутатських фракцій райради про публічне вибачення депутатки райради Лесі Горготи перед депутатом-рухівцем, який 22 березня був обраний головою районної ради, Олегом Банахом, про якого вона написала у статті “Проект Медведчука-Путіна на Золочівщині”. У цій статті Леся Горгота написала про створення територіальної громади у селі Сасів Золочівського району з ініціативи Олега Банаха. Цей факт не сподобався автору статті і громаду вона назвала фейково. А самого Олега Банаха «проектом Медведчука-Путіна на Золочівщині».
Відтак районна рада підтримала заяву, яку підписали фракції Народного руху, ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, УКРОП та “Народний контроль”.
У заяві фракцій зазначено, що депутатів обурила стаття Лесі Горготи, “в якій людину, яку територіальна громада села Сасів обрала своїм головою звинувачують у причетності до “проекту Путіна-Медведчука”.
“Такі брудні політичні технології спрямовані проти порядної людини, депутата районної ради багатьох скликань – Банаха Олега Орестовича. Образа на адресу нашого колеги є спрямована не лише проти демократичної коаліції в районній раді, а й проти гідності усього депутатського корпусу Золочівської районної ради VII демократичного скликання. Ми вимагаємо від автора статті публічного вибачення перед Банахом Олегом Орестовичем і не допущення в майбутньому морально-етичних норм у взаємовідносинах між депутатами Золочівської районної ради”, – йдеться у заяві.