Звернення ЛКО НРУ до національно свідомих громадян PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 21 липня 2016, 23:27

ruh1

Значна меншість людей в Україні володіє мільярдними статками, які часто не оподатковуються і є результатом незаконної діяльності. А більшість людей не спроможні з результатів своєї праці забезпечити достойне життя на своїй Батьківщині.

Меншість - це олігархи та фінансово-промислові клани, які керують державою виключно на свою користь, прикриваючись нашою довірою. Тому з найвищої влади витіснено нашу національну більшість. Вони розподілили між собою більшість ЗМІ. Поки що не змінила цієї ситуації наша «Революція гідності», яка повалила лише верхівку корумпованих кланів.
Щоби деорієнтувати нас, багатьох героїв, учасників АТО, патріотичних добровольців і волонтерів, олігархічні клани заманили у свої виборчі проекти, і ми знову опинилися у ярмі несправедливості. Ми всі потерпіли політичну поразку, бо не згуртувалися на виборах, які треба було б вважати другим кроком боротьби «Революції Гідності».
Але і тепер не пізно звернутися до сумління кожного громадянина України щоб змінити ситуацію на користь народу. Тому кожен перед майбутнім своїх дітей має відповісти: «Яким цінностям у житті своїх нащадків Він надає перевагу?» .
Якщо кращому їх життю при справедливій владі, - то це означає, що Він є:
- за національну боротьбу за мораль, добробут, права і свободи свої і своїх дітей;
Якщо так, то Ви маєте знати, що:
- така боротьба є другим кроком «Революції Гідності», який має назву «Два кроки - одна перемога», і повинен закінчитися Вашою політичною перемогою на виборах.
Для моральних людей настав час об’єднатися під єдиним гаслом «Волю нації» та за єдиним принципом, який вже врятував Україну від російської агресії – це принцип жертовності, доброчинності та волонтерської ініціативи на наступних виборах, як «Другого кроку перемоги» Революції Гідності.
Ваша перемога не повинна мати жодного зв’язку з грошовими проектами проолігархічних парламентських партій і кланів. Якщо Ваше сумління і розум кажуть «так», - то Ви є громадянином своєї землі і, незалежно від нашої волі, стоїте і ведете боротьбу у національних рядах патріотичних сил України на жертовних, доброчинних засадах.
Якщо Ваше сумління говорить «ні», то Ви маєте усвідомити, що у цій ситуації навіть байдужий стає представником іншої, ворожої «сторони барикад», яку прямо, або опосередковано, представляють всі учасники корупційних схем фінансово-промислових груп разом з проросійськими олігархічними кримінальними кланами в Україні. Тому ми сподіваємося побачити Вас у рядах боротьби за національні інтереси народу.

Голова ЛОО НРУ М. Баляс

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 липня 2016, 16:22