Перемишлянська РО
На Перемишлянщині біля символічної могили з нагоди 65-ти річчя останнього бою УПА відбулася панахида
Середа, 17 червня 2015, 15:56

У неділю 14 червня 2015 року о 15 год. В лісі, на околиці села Затемне Перемишлянського району відбулася Реквієм-Панахида біля символічної могили з нагоди 65-ти річчя останнього бою (09.06.1950р.) Боївки УПА у складі: надрайонного провідника ОУН СБ Миколи Задорожного - псевдо "Лялька"; бончужного УПА Павла Свистуна - псевдо "Карий"; стрільця (ройового) Павла Зайця - псевдо "Жук" з московсько-більшовицькими окупантами. В цьому заході активну участь взяли рухівці Перемишлянського району. Перед присутніми виступили заступник голови Львівської КО НРУ – Сергій Дзядик, голова Перемишлянської РО НРУ – Остап Горлатий та народний ансамбль музики і співу «Бачівчанка», який прибув на ці урочистості разом з рухівцями. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Другий етап збору макулатури учніями шкіл Перемишлянського району
Понеділок, 15 червня 2015, 06:30

9 травня членами районної організації НРУ, було організовано роботу, уже другого етапу, збору макулатури учніями шкіл Перемишлянського району.
Щоб за вилучені кошти придбати необхідні прилади та амуніцію для воїнів АТО з нашого району. В цій справі особливо відзначились учні таких шкіл як:
Корелицька СЗШ – директор школи Шевців Богдан Васильович.
Дусанівська СЗШ – директор школи Коробяк Надія Андріївна.
Бачівська СЗШ – директор школи Кушнір Надія Євгенівна.
Болотнянська СЗШ – директор школи Сурма петро Іванович.
Свою лепту для такої благородної справи вклали учні та колектив Іванівської СЗШ – директор школи Коминська Катерина Петрівна.
Дана акція продовжується і чекає свого третього етапу. Учні з великим завзяттям і серйозністю відносяться до цієї справи.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Вітаємо голову Народного Руху України на Перемишлянщині!
Вівторок, 02 червня 2015, 07:44

Львівська крайова організація Народного Руху України вітає з днем народження голову Перемишлянської районної організації Народного Руху України Остапа Горлатого!

Бажаємо імениннику міцного здоров'я, наснаги та Божого благословення для досягнення усіх цілей. Нехай доля буде щасливою і кожен день сповнюється новими позитивними емоціями!

KOMEHTAPI
 
Рухівці разом з активними мешканцями Перемишлянщини вигнали тушок з райради!
П'ятниця, 29 травня 2015, 10:51

Громада Перемишлянщини разом з представниками Народного Руху України, депутатами районної та обласної ради припинили незаконну діяльність на посаді голови Перемишлянської районної ради колишнього прислужника регіоналів. В четвер, 28 травня, представники громади Перемишлянського району разом з депутатами райради від Народного руху України та ВО Свобода змусили незаконно обраного на попередньому засіданні «голову» Перемишлянської районної ради В’ячеслава Денейчука скласти повноваження та повернути привласнену печатку районної ради.

Нагадаємо, 7 травня 2015 року з значними порушеннями регламенту районної ради колишніми регіоналами разом з іншими депутатами було внесено в порядок денний питання про недовіру законно обраному голові Миколі Музичку. Не зупинило «заколотників» навіть те, що чинному голові під час такого демаршу стало погано і його KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Реабілітація на вуликах лежаках для військових
Четвер, 21 травня 2015, 07:41

Реабілітація на вуликах лежаках для військових, що були на сході та їх сімей безкоштовно в с. Ганачівка Перемишлянського р-н.45-50км. від Львова. Проживання можливе у своїх палатках. Стерильне повітря,насичене пахощами меду, прополісу, пилку, бджолине енергетичне поле, мікровібрація - все це заряджає енергією, відновлює біополе . Вас запрошує рухівець п.Степан! Попередній запис по гарячій лінії Центру забезпечення військових 098 882 75 89

KOMEHTAPI
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3