Відсвяткували 25-ліття Руху на Перемишлянщині (ФОТО та ВІДЕО)
Вівторок, 05 травня 2015, 07:22

Відсвяткували 25-ліття Руху на Перемишлянщині.
На початку отці благословили свято, потім голова Руху в Перемишлянському р-ні, керівник відділу освіти Перемишлянської РДА Горлатий Остап Миколайович привітав усіх і коротко розказав славетну історію Руху, його доповнила рухівка Лідія Бойчишин донька легендарного Михайла Бойчишина заступника Чорновола В'ячеслава Максимовича. Голова Львівського обласного Руху, депутат обласної ради Андрій Корнат дав заряд позитивної енергії і розказав, як далі розвивати районну організацію , потім з 25-літтям нас привітав голова районної ради Микола Музичка, між виступами ансамбль "Бачівчанка" виконав кілька пісень.
Потім заступник голови обласного Руху та співкоординатор Центру забезпечення військових Сергій Дзядик дав звіт центру за рік роботи, представив керівника Центру забезпечення військових у місті Перемишлянах - Кулебу Іванну, передав від центру тепловізор бійцям Національної Гвардії з села Великі Глібовичі - Остапу та Віктору, а також автомобіль Volkswagen T4 бійцям батальйону "Київська Русь" - Олександру та Вільгельму.
Завершував програму святкувань заслужений артист України, депутат обласної ради у фракії Народного Руху України - Тарас Курчик, який легко і невимушено зробив атмосферу в залі по-справжньому святковою. Велике спасибі всім мешканцям Перемишлянського району та гостям, які в цей день були з нами.