Самбірська РО
Вітання матерів від Самбірського Руху
Понеділок, 18 травня 2015, 14:57

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово.Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. Дорогі милі, змучені жінки ! Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире синівське „Спаси Вас Бог” перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі і матері, перед терпінням і печаллю за синами і чоловіками, братами і сестрами... То дай Вам, Боже, діждатись ще тієї пори, коли чисте синє небо зігріє Ваші страждальні душі і теплом своїм зменшить болі Ваших сердець, а перед Вашим поглядом зацвітуть сади, заколосяться ниви добірним зерном і в чистому мирному небі розіллється нескінченне соло неперевершеного степового співця – жайворонка. Хай наші друзі – лелеки дарують Вам правнучат,онучат і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші змордовані душі та множили надію на краще завтра нашої долі; помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном Правди і Науки. Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері.

Самбірська міськрайонна організація Народного Руху України

KOMEHTAPI
 
Відбулась конференція Самбірської міськрайонної організації Народного Руху України
Понеділок, 04 травня 2015, 07:32

3 травня,в приміщенні Народного дому ,відбулась конференція Самбірської міськрайонної організації Народного Руху України на якій був присутній член Проводу ЛКО НРУ Будз Степан Федорович.
  На конференції  інформацію про діяльність депутатських фракцій НРУ надали - голова фракції Самбірської міської ради Степан Кузьо та голофа фракції Самбірської районної ради Мирослава Кунцьо.
 Активними були делегати конференції при обговоренні питання про роль та місце нашої партії в сучасній Україні.
-- На конференції прийнято зміни щодо кількості та складу членів Проводу МРО та обрали нового заступника  голови МРО Павлючика Михайла Павловича,а також обрали делегатів на конференцію ЛКО НРУ. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Відбулося засідання проводу Самбірської МРО НРУ
Вівторок, 28 квітня 2015, 14:28

В понеділок (27 квітня) відбулося засідання проводу Самбірської МРО НРУ, де було прийнято рішення провести конференцію МРО в неділю (3 травня) о 10.30.Також на засідання проводу завітав голова Самооборони Самбірщини з пропозицією створення  громадської ініціативи "Рідне місто".

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
В управі Самбірської МРО НРУ працює депутатська приймальня
Середа, 15 квітня 2015, 14:51

Другий місяць працює в Самборі депутатська приймальня в управі МРО Народного Руху України.З різного роду питаннями та зверненнями звертаються жителі міста та району за допомогою.Та найбільше нарікань на роботу та культуру обслуговування перевізника ТзОВ «Самбірське АТП 14608».

Реагуючи на скарги, депутат Самбірської районної ради Мирослава Кунцьо ,озвучила на черговому пленарному засіданні депутатський запит з вимогою забезпечити культуру пасажирських перевезень та дотримання законності про пільгове перевезення пасажирів.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Самбірські рухівці допомагають фронту
Середа, 15 квітня 2015, 14:12

Коли йде загроза державності ніхто не може стояти осторонь і спостерігати. Справжні мужчини або йдуть захищати Батьківщину, або забезпечують її захист в тилу, долучаючись до різного роду корисних для суспільства справ.

Так заступник голови Самбірської МРО НРУ,депутат районної ради Степан Пельчар передав власний автомобіль марки Крейслер для потреб військових в зоні АТО.

Як нам повідомили волентери громадського формування «Покров» автомобіль безперешкодно було доставлено в м.Лисичанськ звідки бійці ДУК «Правий сектор» відправили його на передову в район села Піски.

KOMEHTAPI
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2