Обрано голову РУХу Сколівщини
Неділя, 23 серпня 2015, 11:13

У місті Сколе у Народному домі "Бескид" відбулася позачергова звітна виборча конференція Сколівської РО НРУ, на якій зібралися діючі члени НРУ, а також, як гість, прибув представник ЛКО НРУ Андрій Добрянський. 

З ініціативи представників звітно-виборчої конференції головою Сколівської РО НРУ було обрано Володимира Кавку, який обіймає посаду директора СЗОШ І-ІІІ ступенів села Верхнє Синьовидне. Заступником голови районної організації НРУ обрали Богдана Савуляка, діючого члена РУХу.
"В умовах нинішнього часу склалась така ситуація, що внутрішні вороги атакують нашу державу, тому постало питання розвитку національно-патріотичних сил, які згуртувавшись і об"єднавшись навколо єдиної мети - захистити національні інтереси України, її свободу та незалежність, мають вийти єдиною лінією на вибори та обійняти серйозні посади спочатку в районних та місцевих радах, а вже з наступних років готуватися до парламентських перегонів. Ми вже оголосили початок виборчого процесу, максимальне згуртування всіх патріотичних сил Сколівщини для того, щоб НРУ піднявся та досяг максимально можливих результатів, які є у наших силах. Також ми всі погодились з тим, що потрібно поновляти осередки НРУ у всіх населених пунктах Сколівщини. Подати списки своїх депутатів до органів місцевого самоврядування й у міську раду. Словом, будемо всіма силами старатися розвивати НРУ, говорити з людьми, працювати з населенням для того, щоб взяти найвищу планку на виборах." - поділився планами Володимир Кавка.