Запити
Депутатський запит Валерія Веремчука (ФОТО)
Вівторок, 29 жовтня 2013, 10:55

У приймальню Народного Руху України звернулася громада парафіян та священнослужителі храму св. Іоана Золотоустого щодо нагальної реставрації храму. Валерій Веремчук звернувся із запитом до мера  м. Львова щоб вирішити це вкрай важливе питання.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Депутатський запит Валерія Веремчука
Четвер, 19 вересня 2013, 13:36

              Валерій Веремчук звернувся із депутатським запитом до мера м. Львова щодо незаконного звільнення з роботи та стягнення заробітку і поновлення на роботі на посаду директора ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар"" заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Гавришкевича. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Звернення С. Шеремети щодо реклами митного союзу
Четвер, 14 лютого 2013, 14:23

KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Андрій Корнат подав депутатський запит щодо екологічної ситуації в місті Соснівка
Середа, 11 квітня 2012, 11:38

Після того, як 10 квітня депутати облради підтримали запит голови фракції НРУ Андрія Корната щодо екологічної ситуації в м. Соснівка до голови ЛОР та голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації ЛОР, він також подав запит щодо цього питання голові ЛОДА Михайлові Костюку та  начальнику територіального управління Держгірмпронагляду у Львівській області Юрію Царику.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
З обласного бюджету на дороги Львівщини виділено 22 890, 6 тис. грн
Понеділок, 12 вересня 2011, 08:33

В ЛОДА відповіли на звернення депутата Львівської обласної ради від Народного Руху України Олександра Ганущина щодо виконання "Програми фінансування робіт пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2011 рік" та повідомили, що з обласного бюджету на дороги виділено 22 890,6 тис. грн.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3