Заяви
Заява ЛКО Народного Руху України (Української народної партії «Рух»)
Понеділок, 15 липня 2013, 09:47

Сьогодні ми відновлюємо єдність Народного Руху України, розуміючи загрозу, яка сьогодні нависла над нашою державністю, над демократією
Стагнація вітчизняної економіки, свавілля правоохоронців, поступова світова ізоляція та вибіркове правосуддя – усе це ознаки агонії влади, яка вичерпала себе інституційно, морально та політично.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
ЗАЯВА Народного Руху України з приводу призначення виборів у місті Києві
Вівторок, 04 червня 2013, 10:24

Чергове політичне замовлення правлячої влади виконав підконтрольний їй Конституційний Суд. Його рішення у справі, пов’язаній з тлумаченням термінів призначення чергових і позачергових виборів органів місцевого самоврядування, є зразком прислужництва та дбайливого виконання потрібного замовлення.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Зверннення до всіх рухівців
Середа, 29 травня 2013, 08:26

Шановні побратими!

Після довгих років розмов у таборі національно-демократичних сил почалися реальні об’єднавчі процеси. Об’єднання Народного Руху України і Української Народної партії в єдину партію, стало достойним прикладом і сигналом усім українським, патріотичним силам для більш широкого єднання, заклало хороший фундамент для цього.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Націонал-демократичні сили мають об'єднатись
Субота, 11 травня 2013, 14:29

Під час сьогоднішньої конференції львівські рухівці прийняли заяву, у якій закликали націонал-демократичні сили до об'єднання.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Спільне звернення трьох фракцій Львівської обласної ради
Четвер, 04 квітня 2013, 14:32

Голови фракцій Народного Руху України Андрій Корнат, "Фронту змін" Ігор Криськів та УДАРу Оксана Юринець звернулись до голови обласної ради з вимогою провести пленарне засідання у вівторок, 9 квітня, і першочерговими питаннями заслухати звіти голови облдержадміністарції.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 17