Зверннення до всіх рухівців
Середа, 29 травня 2013, 08:26

Шановні побратими!

Після довгих років розмов у таборі національно-демократичних сил почалися реальні об’єднавчі процеси. Об’єднання Народного Руху України і Української Народної партії в єдину партію, стало достойним прикладом і сигналом усім українським, патріотичним силам для більш широкого єднання, заклало хороший фундамент для цього.

Сьогодні всі, хто вболіває за долю України розуміють, що боротися проти діючої корумпованої антиукраїнської прокомуністичної влади тільки силами парламентської опозиції є справою програшною. Тільки об’єднання політичних сил, парламентських і не парламентських, громадських організацій, усіх свідомих і небайдужих громадян зробить потужну силу, яка здатна здолати цей режим. Саме так було наприкінці 80 початку 90 років минулого століття, коли в єдиний Народний Рух згуртувалися усі, хто не сприймав комуністичного режиму, і цей режим, що вважався непорушним, впав перед згуртованою опозиційною народною силою.

Народний Рух України, як політична партія має великий політичний і практичний досвід боротьби з антиукраїнськими, прокомуністичними силами за незалежну українську державу. Спираючись на нього, ми сьогодні розпочали цю велику роботу по об’єднанню українських сил для утвердження української держави.

Саме тому, цим листом я звертаюся до керівників місцевих організацій Народного Руху України, рядових членів партії якомога швидше завершити процедури формування керівних органів об’єднаної партії на місцях. Необхідно провести переговори з іншими опозиційними політичними силами, громадськими організаціями по згуртуванню українських сил та забезпечити координацію їх діяльності.

Я звертаюся до усіх, хто вважає себе Рухівцем. Приєднуйтеся до нас, допомагайте нам. Сьогодні ми всі знову маємо бути разом. Так треба Україні.

 

З повагою

Голова Народного Руху України                                          Василь КУЙБІДА