Example of Section Blog layout (FAQ section)
Європейська Україна: У Львові обговорили організацію роботи з демобілізованими учасниками АТО
Написав NRU misto   
Четвер, 14 квітня 2016, 10:20

12 квітня з ініціативи Центру допомоги учасникам АТО, за сприяння Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань організації роботи з демобілізованими учасниками АТО. Метою наради було напрацювання ефективної моделі вирішення питань демобілізованих учасників АТО.

KOMEHTAPI
Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 10:23
Детальніше...
 
Відбулося засідання розширеного проводу Мостиської районної організації Народного Руху України
Написав NRU misto   
П'ятниця, 08 квітня 2016, 19:57

Сьогодні, 8 квітня відбувся розширений Провід Мостиської районної організації Народного Руху України за участю голови Львівської Крайової організації Руху Андрія Корната, та уповноваженого ЛКО НРУ у справах молоді Івана Цюп'яка. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Закарпаття онлайн: Патріотичні та націоналістичні організації Закарпаття висловили протест проти "самоврядного" звернення облради
Написав NRU misto   
П'ятниця, 08 квітня 2016, 12:08

Низку протестних заяв із вимогами відкликати звернення, ухвалене обласною радою на останньому засідання 5 квітня, оприлюднили національно свідомі, патріотичні та політичні організації області. У заявах патріоти вимагають як мінімальних кроків від депутатів ради, як от відмежування від заяви, аж до радикальних - розпуску облради.

KOMEHTAPI
Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2016, 12:16
Детальніше...
 
Європейська Україна:Львівська облрада вимагає припинити переслідування громадських активістів на Вінничині
Написав NRU misto   
Середа, 30 березня 2016, 11:31

Львівська обласна рада з ініціативи фракції Народного Руху України прийняла звернення щодо політичних переслідувань громадських активістів на Вінничині.

ЗВЕРНЕННЯ
до Президента України, Генеральної прокуратури України щодо політичних переслідувань громадських активістів на Вінничині


6 грудня 2014 року у Вінниці відбулась подія, що отримала всеукраїнський розголос.
У цей день частина горе-депутатів планувала зняти з посади голову Вінницької обласної ради Сергія Свитка – рухівця, активного учасника Майдану, який розпочав безкомпромісну боротьбу з корупцією на Вінниччині. Сесії обласної ради завжди відбувалися за участі громадськості. 6 грудня 2014 року вище керівництво виконавчої влади Вінничини та екс-регіональні депутати вирішили провести засідання сесії облради і дали незаконну вказівку працівникам міліції не пропускати до сесійної зали представників громадськості.
Виконавча влада, провокуючи конфлікт, готувалася до найгіршого сценарію: до будівлі облради було привезено не менше 500 працівників міліції та бійців Нацгвардії України, а в шеренгах цих правоохоронців стояли і місцеві «тітушки». У внутрішньому дворі облради припаркувалися озброєні кулеметами броньовані автомобілі «КрАЗ-Кугуар», а також так звані «автозаки», поруч з будівлею чергували автомобілі швидкої допомоги.
Рішенням Львівської обласної ради XХXII сесії VI скликання за № 1279 « Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо подій, які мали місце 6 – 8 грудня 2014 року в місті Вінниці » від 9 грудня 2014 року Львівська обласна рада VI скликання дала належну оцінку вищевказаним подіям.
Майже тисяча активних громадян, що прибули на підтримку чинного голови обласної ради, запобігли здійсненню оновленими регіоналами ганебного реваншу. Міліція та «тітушки» не дозволяючи громадянам пройти до сесійної зали, як це було завжди, за будь-якої влади, спровокували виникнення масових сутичок з громадянами.
Керівництво облдержадміністрації та більшість депутатів, злякавшись, втекли з адміністративної будівлі, тому облрадою не було ухвалено запланованого рішення. Ганебний спільний план виконавчої влади та вчорашніх регіоналів провалився, що і спричинило подальшу відозву голови Вінницької обласної державної адміністрації Анатолія Олійника.
Далі обласна міліція розпочала масові політичні репресії. Понад 150 учасників мирного протесту під стінами адміністративного приміщення облради були згодом допитані слідчими МВС. Трьом активістам київського і вінницького майданів Юрію Павленку, Михайлові Сіранчуку та Юрію-Януарію Шостаку були висунуті звинувачення в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених частиною першою статті 294 Кримінального кодексу України (масові заворушення) та частиною другою статті 345 КК України (протиправне насильство щодо працівників міліції).
Юрія Павленка взято під варту ще 14 грудня 2014 року, і до цього часу він знаходиться у слідчому ізоляторі. Йде затяжний судовий розгляд справи.
Юрій-Януарій Шостак, член ВО «Батьківщина», знаходиться у розшуку. Нещодавно в його квартирі, з метою залякування, було проведено обшук.
Михайла Сіранчука, члена Народного Руху України, колишнього учителя, а нині пенсіонера звинувачують у тому, що він «здійснив протиправне насильство відносно до 7 (сімох) працівників міліції». Чергове судове засідання щодо рухівця Михайла Сіранчука заплановано на 30 березня цього року.
Вимагаємо від Генеральної прокуратури України назвати осіб відповідальних за події у Вінниці, спровокували 6 грудня 2014 року протистояння правоохоронців і громади.
Вимагаємо від Президента України припинити політичне переслідування щодо вінничан − патріотів України: Юрія Павленка, Юрія-Януарія Шостака та Михайла Сіранчука.

Європейська Україна

KOMEHTAPI
 
Вінницький бізнес портал: Львівські депутати звернулися до Президента та ГПУ через події 6 грудня у Вінниці
Написав NRU misto   
Середа, 30 березня 2016, 11:27

Львівська обласна рада підтримала звернення до Президента та ГПУ відносно подій 6 грудня у Вінниці. За нього проголосувало 68 депутатів. Подібне звернення на голосування внесла фракція Народний рух України.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 89