ZIK: Мешканці Буського району разом з депутатами домоглись зменшення платежів за газ
Написав NRU misto   
Понеділок, 20 квітня 2015, 11:07

Мешканці селища Красне Буського району разом з депутатами районної ради домоглись від Управління по експлуатації газового господарства району перерахунку платежів за спожитий в березні газ.

14 квітня 2015 року на розгляд постійної депутатської комісії з питань законності Буської районної ради надійшло колективне звернення жителів смт. Красне про те, що їм свідомо зменшили показники використаного природного газу до 1 квітня 2015 року з метою стягнення більшої суми після підняття ціни на газ з 01.04.2015 році. Мешканці Красного стверджували, що ними в період з 28 по 31 березня 2015 року було подано показники лічильників до Буського УЕГГ, які не враховані - повідомляє Львівська крайова організація Народного Руху України.

Депутати-члени постійної комісії з питань законності звернулись до начальника Буського УЕГГ Антона Шевціва з проханням відповідно відреагувати і надати відповідь щодо вирішення даного питання по кожному з підписантів.

Як повідомив голова комісії, голова Буського Руху Богдан Глова, дане звернення було передано і у керівні структури газового господарства.

«Пізніше такі дії керівництвом даної структури були пояснені збоєм програмного забезпечення через що не було проведене авансове нарахування. Керівник Буського управління по експлуатації газового господарства запропонував кожному споживачеві, хто виявить суттєві розбіжності між фактичними показниками лічильника та цифрою в квитанції звернутись особисто у газове управління з відповідною заявою.

Ми особисто зібрали індивідуальні звернення мешканців, які підписували колективне звернення і завіз в Буське УЕГГ. Дані заяви були блискавично опрацьовані і людям того ж дня були передані нові платіжки», - повідомив Богдан Глова.

За словами депутата, цю справу взяла на особливий контроль вищезгадана постійна комісія районної ради.

Водночас, звертаємось до мешканців Львівщини: якщо у Вас виникли подібні проблеми з оплатою за комунальні послуги, в тому числі, за газ, закликаємо звертатись до місцевих приймалень Народного Руху України та в обласну управу Руху (Коперніка, 11, ІІ-й поверх). Наші юристи та депутати місцевих рад допоможуть вам не платити більше, аніж потрібно.