Львівська Пошта: Пікетувальники з “Київ Експоплази” переселяються ближче до Євромайдану
Написав admin   
Понеділок, 23 грудня 2013, 16:42

Учасники акцій протесту в Києві, які розміщувались у виставковому центрі “Київ Експоплаза” , переселяються в будівлі, що стоять ближче до місця проведення акцій: КМДА, Будинок профспілок, Жовтневий палац

Про це “Пошті” повідомив комендант Центру координації учасників Євромайдану в “Київ Експоплазі” Валерій Веремчук. З 2 грудня основним центром, що займався прийомом, розміщенням і координацією львів’ян від Львівського координаційного штабу національного спротиву, які приїхали, аби взяти участь уЄвромайдані, став виставковий центр “Київ Експоплаза” .
За ці дні – з 2 по 20 грудня – Центр координації учасників Євромайдану в “Київ Експоплазі” щодня розміщував у своїх стінах від 500 до 3000 осіб. У межах центру постійно працювали кухня, медичний пункт, центр прийому та відправки до Львова учасників акцій протесту. Зі слів Валерія Веремчука, за 20 днів центр допоміг із проживанням більше 11 тисячам учасників акцій протесту на Євромайдані. Також тут розміщували добровольців дев’ятої сотні – однієї з найдієвіших складових самооборони Євромайдану.
Саме під час штурму Євромайдану в ніч на 11 грудня колона із півтисячею протестувальників із “Експоплази” змогла оперативно вирушити до місця подій і стати в перші ряди захисників барикад на вулиці Інститутській. Окрім цього, у “Київ Експоплазі” були підготовлені місця для розміщення жінок і студентів на випадок штурму силовиками урядових будівель, де мешкали протестувальники. Зважаючи на постійну ротацію учасників акцій протесту, кількість тих, хто потребує місця для проживання в Києві, суттєво зменшилась. До прикладу, станом на ранок 19 грудня кількість мешканців “Київ Експоплази” становила майже 50 осіб.
“Для того, аби оперативніше реагувати на виклики, які постають перед Євромайданом, мітингувальники з “Експоплази” переселилися в будівлі, що стоять ближче до місця проведення акцій: КМДА, Будинок профспілок, Жовтневий палац. Враховуючи наявність вільних місць у цих будівлях, усі ті, що мешкали у “Київ Експоплазі” , отримали змогу перебувати ближче до Майдану, – каже Валерій Веремчук. – Завдяки допомозі адміністрації “Київ Експоплази” , зокрема наданим продуктам харчування, теплим ковдрам, матрацам, а також забезпеченню безперебійного харчування і прибирання приміщень, вдалося забезпечити належні умови для проживання мітингувальників” .
Комендатура Центру координації учасників Євромайдану в “Київ Експоплазі” висловлює подяку адміністрації виставкового центру за надані приміщення і допомогу в організації життєдіяльності центру. “Переконані, що лише об’єднання зусиль усіх українців у спільній боротьбі дасть змогу досягнути цілей, заради яких постав Євромайдан” , – резюмує Валерій Веремчук.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 грудня 2013, 16:51