Відбулося засідання розширеного проводу Мостиської районної організації Народного Руху України
Написав NRU misto   
П'ятниця, 08 квітня 2016, 19:57

Сьогодні, 8 квітня відбувся розширений Провід Мостиської районної організації Народного Руху України за участю голови Львівської Крайової організації Руху Андрія Корната, та уповноваженого ЛКО НРУ у справах молоді Івана Цюп'яка. Відповідно до порядку денного було проаналізовано результати місцевих виборів у районі. На виборах до обласної ради на Мостищині Народний Рух отримав: до обласної ради: 978 голосів, або 3,67 % (20-е місце в рейтингу організацій ЛКО НРУ), до районної ради: 2031 голос, або 7,61 % (12-е місце в рейтингу районних організацій ЛКО НРУ).
За підсумками виборів Народний Рух отримав: 3 депутати Мостиської районної ради; 2 депутати Мостиської міської ради; 4 депутати Судовишнянської міської ради; 5 депутатів сільських рад.
«Завданнями районної організації на 2016 рік є розвиток мережі. Створення осередків Народного Руху України насамперед в містах, селищах, селах, де кількість жителів становить понад 1000 осіб має бути завершене до червня. Потрібно відновити роботу з молоддю. Зокрема підготувати зустріч активістів та освітян - рухівців району з уповноваженим у справах молоді ЛКО НРУ Іваном Цюпяком для презентації програми роботи Молоді Руху та планів на 2016 рік» - наголосив Андрій Корнат.