Вінницький бізнес портал: Львівські депутати звернулися до Президента та ГПУ через події 6 грудня у Вінниці
Написав NRU misto   
Середа, 30 березня 2016, 11:27

Львівська обласна рада підтримала звернення до Президента та ГПУ відносно подій 6 грудня у Вінниці. За нього проголосувало 68 депутатів. Подібне звернення на голосування внесла фракція Народний рух України.

"Звернення до Президента України, Генеральної прокуратури України щодо політичних переслідувань громадських активістів на Вінниччині" ініціював депутат рухівець Петро Марунчак. - Ми слідкуємо за цією ситуацією з самого початку. Вже давно обговорювали це питання у фракції. Винесли його на голосування, тому що воно залишається у "підвішаному" стані. Ми проти переслідування активістів, справжніх патріотів. Під час подій 6 грудня я також був у Вінниці та бачив все на власні очі, - розповів редакції сайту Vinbazar.com львівський депутат Петро Марунчак.
У своєму зверненні львівські депутати вимагають від Президента України "припинити політичне переслідування щодо вінничан − патріотів України: Юрія Павленка, Юрія-Януарія Шостака та Михайла Сіранчука". Варто зазначити, Михайло Сіранчук та Сергій Свитко, яикй на час подій 6 грудня 2014 року очолював Вінницьку обласну раду, також є членами Народного руху України.
Вінницький бізнес портал