Золочівська РО НРУ
Голова Золочівської РО НРУ Володимир Зубар здійснив робочу поїздку в місто Глиняни
Понеділок, 27 липня 2015, 10:58

У неділю, 26 липня 2015 року голова Золочівської РО НРУ Володимир Зубар здійснив робочу поїздку в місто Глиняни. В ході поїздки прийняв участь у зборах міського осередку РУХу. Місцевим РУХівцям було роз"яснено політичну позицію НРУ як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях. В. Зубар ознайомив присутніх з особливотями нового виборчого законодавства до місцевих рад. Глинянські РУХівці озвучили свої прпозиції щодо кандидатур у депутати районної та міської рад та на посаду міського голови м. Глиняни.
Після завершення зборів осередку РУХу, В. Зубар провів зустріч з KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Відбулася 28 конференція Золочівської районної організації Народного Руху України
Середа, 06 травня 2015, 07:01

У неділю, 3-го травня у м. Золочеві відбулася 28 конференція Золочівської районної організації Народного Руху України, На на конференції було зареєстровано 38 з 50 висунутих делегатів. Були присутні делегати від осередків НРУ сіл: Ремезівці, Сасів, Гончарівка, Ясенівці, Підгороднє, Новоселище, Монастирок, а також рухівці з міст Золочів та Глиняни. 

Конференція розглянула такі питання порядку денного: KOMEHTAPI

Детальніше...
 
У Золочеві Рухівці вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола
Вівторок, 07 квітня 2015, 09:56

У Золочеві Рухівці вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола (ВІДЕО).

 

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
У Золочеві відбулися заходи до 77-ї річниці від Дня народження В’ячеслава Чорновола
П'ятниця, 26 грудня 2014, 14:09

24 грудня у Золочеві на площі Незалежності відбулися заходи приурочені 77-й річниці від Дня народження Героя України, лідера Народного Руху України, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу – В’ячеслава Чорновола.
Вшанувати пам’ять видатного політичного діяча прийшли рухівці, учнівські і педагогічні колективи, представники організацій району, громадські діячі та керівництво району.

 

 

KOMEHTAPI
Детальніше...